Skip to main content

OSGBpro
e-Reçete

İşyeri Hekimleri! için OSGBpro e-Reçete

OSGBpro e-Reçete ile çalışanlar muayene kayıtları tutabilir, çalışanlar için e-Reçete oluşturabilir, yazılan ilaç kayıtlarını takip edebilirsiniz. İşyerleri çalışan kayıtlarına bu bilgiler kaydedilir.

OSGBpro e-Reçeteyi kimler kullanmalı?

OSGBpro e-Reçete yi OSGB lerde çalışan işyeri hekimleri ve işletmelerde çalışan işyeri hekimleri kullanabilir, OSGBpro e-Reçete, OSGBpro iş sağlığı ve güvenliği otomasyon sisteminin bir modülü olarak ya da haricen kullanılabilir.

E-reçete nedir ?

Sağlık hizmet sunucularının sistemleri üzerinde, hekimler tarafından, Kurumun duyurduğu ve tanımladığı şekilde oluşturulup MEDULA sistemine elektronik ortamda kaydedilerek elektronik reçete numarası verilmiş olan reçeteler e-reçete (elektronik reçete) olarak tanımlanmaktadır.

E-reçete MEDULA sistemine nasıl kaydedilecektir ?

Sağlık hizmet sunucusu tarafından oluşturulan e-reçeteler Medula Eczane Reçete Web Servislerinin kullanım kılavuzunda belirtildiği şekilde kaydedilebilir. E-reçete kaydı başarılı ise bu durum MEDULA tarafından ilgili sağlık hizmet sunucusuna "sonuç başarılı" olarak bildirilecektir. Her bir e-reçete için elektronik reçete numarası oluşturulmuş olacaktır.

Sık Sorulan Sorular

e-Reçete kullanımı, sağlık kayıtları, e-Reçete-medula-eczana üçgeninde işleyiş, ICD-10 Tanı sistemi, kodlu ilaçlar, ilaç veritabanı, SGK Kurumsal Hekim Şifresi vb diğer sorularınız için, e-Reçete ile ilgili Sık Sorulan Soruları inceleyin.
iade garantisi

Demo Hesabı

Programı satın alarak kullanan isg profesyonelleri iade formu doldurarak iade işlemini başlatabilir.
İade talepleri ulaştığında ücret iadesi yapılır.

OSGBpro e-Reçete yi bağımzsız olarak kullanabilirsiniz.