Skip to main content

OSGBpro
İşletme

OSGBpro - İşletme ile İSG Kolay

İSG Uzmanları ve işyeri hekimleri, ik departmanı çalışanları OSGBpro ile tüm isg kayıtlarını tutabilir, İBYS gönderimleri yapabilir, e-reçete kullanabilirler.

Kolay Kullanım

OSGBpro kurulum gerektirmez, internete bağlanabildiğiniz her noktadan ve her cihazdan kullanabilirsiniz. Yedekleme, güvenlik, güncelleme ihtiyacı yoktur. Kullanıcı bazlı uyarı sistemi ile işinizi kolaylaştırır.

Döküman Yönetimi

İş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm kayıtları, çalışanlarınızla ilgili, işe giriş bilgileri, eğitim bilgileri ve sertifikalarını çevrimiçi ve her yerden kolay erişebilir, tüm dökümanlara heryerden ulaşabilirsiniz.

OSGBpro-İşletme planını kimler kullanmalı ?

İSG Uzmanları ve işyeri hekimleri ve tüm işletmeler, insan kaynakları departmanı çalışanları OSGBpro kullanabilir. OSGBpro ile işyeri ve çalışanların iş sağlığı ve güvenliği kanun ve yönetmelikleri kapsamındaki tüm bilgi, rapor ve dökümantasyon ihtiyacını çözebilirler.

Fonksiyonlar

OSGBpro İşletme Planında İş Sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm kayıtları tutabilir, ibys veri gönderimi yapabilir, e-reçete yazabilirsiniz. Çalışanlarınızla ilgili işe giriş, eğitim, sertifika ve dökümanlara heryerden erişebilir, paylaşabilirsiniz. Özellikleri detaylı incelemek için...
iade garantisi

Demo Hesabı

Programı satın alarak kullanan isg profesyonelleri iade formu doldurarak iade işlemini başlatabilir.
İade talepleri ulaştığında ücret iadesi yapılır.

Kurumunuza özel teklif almak mı istiyorsunuz?

Büyük işletmeler, kamu kurumları için özel sunucu hizmetimiz bulunmaktadır. isg.alanadi.com şeklinde kendi alanadınızla sistemi kullanmak için bize ulaşın.